buygadget

Безкоштовна доставка від
1000 грн.

Доступні
способи
оплати

Більше
1 500+
товарів

Гарантія і повернення

Перед продажем весь наш товар обов'язково перевіряється на працездатність і відсутність будь-яких пошкоджень. При пересиланні перевізниками обов'язково перевіряйте товар відразу після отримання шляхом візуального огляду, так як не виключені випадки пошкодження товару при транспортуванні.

Відповідно до закону, ми гарантуємо Вам право на повернення товару протягом 14 днів з моменту покупки (отримання посилки). Поверненню підлягає товар, який не був у вжитку, збережена упаковка і є наш гарантійний стікер. 

Повернення робочого товару відбувається за рахунок покупця, тому завжди перед покупкою уважно вивчайте опис товару і, в разі необхідності або при виникненні сумнівів, звертайтеся до нас за консультацією.

Гарантійні зобов'язання не поширюються на товар з механічними пошкодженнями, слідами самостійного розкриття, ремонту, порушення пломби виробника, слідами попадання вологи або сторонніх предметів, комах. Будь-яке програмне або механічне втручання також тягне за собою скасування гарантії.

Якщо ж щось Вас не влаштовує куплений товар, то Ви завжди можете звернутися в наш магазин з претензією або відправити товар назад поштою. Ми завжди домовляємося з нашими покупцями і намагаємося вирішити всі виниклі проблеми в максимально короткий термін.